Historia

Pomysł aby założyć agencję ślubną narodził się na początku 2018 roku. Początkowa chęć organizacji ślubnych uroczystości powoli dojrzewała, aż w drugiej połowie 2019 roku stała się moją misją i celem do osiągnięcia. Pierwszym i jednocześnie bazowym krokiem było szkolenie Wedding Planner Expert, rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Podczas szkolenia, plany i pomysły nabrały barw, niektóre się wyklarowały, a inne odeszły w zapomnienie.

Po szkoleniu nadszedł intensywny czas pracy nad nazwą, stroną, logiem. Okres wzmożonej pracy, ale tym samym bardzo przyjemny i satysfakcjonujący. Budowanie portfolio, dopracowywanie oferty i regulacja własnego trybu pracy doprowadziły do tego momentu, w którym jesteś w stanie odwiedzić moją stronę i poznać moją osobowość. Następnym krokiem jest przekształcenie tego w pierwsze i następne spotkania, podczas których wspólnie zorganizujemy Wasz Ślub!

Filozofia

Każda firma posiada filozofię działania. Chce coś przekazać, opowiedzieć historię, zaistnieć i wnieść określone wartości w życie osób, które mają z nią styczność.

Sponsalia istnieje dla miłości i to dzięki niej została stworzona. Bez miłości do pracy, do organizacji i do ślubów zaistnieć nie byłaby w stanie. Historia miłosna jaka stoi za Wami i za Waszą decyzją o ślubie jest absolutnie wyjątkowa. Moim celem jest uwidocznienie jej w każdym, nawet najdrobniejszym detalu, podczas Waszego Dnia Ślubu.

Podczas uroczystości zaślubin oraz przyjęcia weselnego towarzyszyć będą wam najbliżsi. Będą się oni czuli wyjątkowo podczas tego dnia, ponadto będą posiadać świadomość, że mają się do kogo zwrócić i jednocześnie nie będą kłopotać Pary Młodej. Przy współpracy z najlepszymi podwykonawcami w branży, Wasz Wielki Dzień zostanie kompleksowo zorganizowany w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Otwartość w oczekiwaniach i rozmowach będzie kluczem do sukcesu.

Podstawą moich usług jest profesjonalizm, kreatywność i zindywidualizowane podejście. Dyskrecja i zrozumienie, to kolejne cechy składowe, które pozwolą nam na owocną współpracę. Te wszystkie cząstki złożą się na piękne i radosne wydarzenie, które będzie początkiem kolejnego rozdziału Waszej Miłości.